Crepes saka Brittany digunakake kanggo sajian utama lan sajian sarapan gurih. Tomat lan bayam utawa bayam irisan tipis kanthi keju sing dicukur adhedhasar pilihan sing bisa dienggo bareng karo resep iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 tuwung plus 1 sendok teh glepung buckwheat
- 1/3 tuwung glepung kabeh-tujuan
- 1 2/3 cup susu
- 3 endhog
- 2 sendok mentega, dilebur
- 1/4 sendok teh uyah
Cara Nggawe
Whisk all ingredients semangat nganti adonan crepe rampung alus; ngidinake ngaso ing kulkas nganti 2 jam sakdurunge nggawe crepes.
Nyelehake mentega sethitik ing wajan krep utawa wajan gedhe sajrone panas sedheng. Nambah 3 sendok adonan ing panci banjur swirl nganti ngisor panci ditutupi adonan. Masak crepe kanggo 1 menit, utawa nganti crepe rada lembab ing ndhuwur lan emas ing ngisor.
Geser pinggir krep, geser spatula ing ngisor, lan alon-alon lunga gulung mudhun ing panci. Masak kanggo 1 menit lan transfer crepe masak menyang piring kanggo tetep anget. Baleni maneh karo adonan sing isih ana.
Ndadekake 10 servings.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 185 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 81 mg |
| Sodium | 210 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 8 g |