Resep saus kalkun klasik iki digawe tengen karo kalkun panggang. Gugus digunakake kanggo nggawe stok kalkun sing prasaja, lan resep kuah wis rampung karo sing bit enak sing disenengi saka pan roasting.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 5 cangkir banyu (utawa
- ayam stock kanggo rasa sugih)
- 1 kalkun, jantung, lan gizzard saka jero kalkun (paling giblet, nanging ora ati)
- 1/2 bawang, disigar
- 1
- rwaning teluk
- 4 sendok dilakoake lemak lemak utawa sing dilebur (saka panci pan)
- 1/3 tuwung glepung kabeh-tujuan
- 1 tablespoon sage seger disigar
Cara Nggawe
- Kanggo nggawe stock kalkun sing gampang, nambah banyu, gulu kalkun, jantung, gizzard, bawang, lan rwaning teluk menyang saucepan. Bawa menyang simmer, ngurangi panas dadi kurang, tutup, lan alon-alon nyeret nganti 2 jam. Mateni, ketegangan, lan cadangan stocking kalkun.
- Nalika kalkun wis rampung, copot kanthi teliti saka pan panci, lan transfer menyang platter kanggo istirahat, tutup kanthi foil. Nalika kalkun lagi lungguh, tuku lemak saka kukus. Sijine 4 sendok teh lemak ing saucepan gedhe liwat panas dhuwur-dhuwur. Tambah glepung lan masak, whisking, nganti emas, bab 5 menit.
- Tambahake stok kalkun, tuwung sajrone wektu, nalika whisking. Bawa iki menyang simmer, whisking asring. Scrape any bit dicincang lan jus saka dhasar pan menyang gravy. Yen sampeyan nggunakake potong bawang, celery, lan liya-liyane, ing panci, sing bisa ditambah uga kanggo rasa ekstra.
- Kurangi panas lan simmer nganti luwih saka 10 nganti 15 menit. Geser sayuran, yen digunakake, tambahake sambel, lan mangsa kanggo rasa karo uyah lan mrico. Ngawula panas bareng karo kalkun.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 278 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 121 mg |
| Sodium | 276 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 35 g |