Iki pecel kerang digawe karo adonan sing adhem lan akeh tiram disigar. Dheweke nggawe cemilan gedhe utawa panedhaan karo saus tartar utawa saus cocktail.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 lenga minyak nabati
- 2 endhog (rada diantemi)
- 1 liter susu
- 2 glepung glepung, 10 ons (
- nyelehake lan nyapu )
- 2 teaspoons baking powder
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 1/2 cangkir tiram (lemes lan disigar)
Cara Nggawe
- Kalor babagan 1 nganti 2 inci lenga kanthi wajan jero nganti 365 M.
- Whisk endhog lan susu bareng ing mangkuk cilik.
- Gabungke glepung, bubuk manggang, lan uyah ing mangkuk liyane lan adhuk kanthi becik. Tambahake campuran endhog lan susu lan adhine nganggo sendok nganti alus.
- Nggawe tiram disemprotake menyang adonan banjur gulung kanthi spoonful menyang lemak panas. A roti bakar cookie dianggo kanthi apik kanggo njaga cilik lan bunder.
- Cook ing bêsik, ngowahi menyang coklat loro-lorone. Ngemil ing untu kertas.
Sampeyan uga bisa Kaya
Kerang Rockefeller
Fried Oysters
Oyster Scallop
Resep Kacang Kerang Tiram
Resep Masak Resik
Indeks Resik Utama
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1585 |
| Lemak total | 159 g |
| Saturated Fat | 14 g |
| Lemak ora jenuh | 111 g |
| Kolesterol | 86 mg |
| Sodium | 909 mg |
| Karbohidrat | 35 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 10 g |