Resep kue kerang iki digawe kanthi tiram, susu, mentega, lan bumbu. Sajati karo krupuk lan salad sing dibuwang kanggo pangan sing apik.
Kanggo nglapisi godhok rada, glepung pilihan lan slurry banyu bisa ditambahake menyang godhok sadurunge wis rampung.
Bawang hijau utawa chives bisa ditambahake ing godhok kanggo rasa lan werna ekstra. Waca tip lan variasi luwih.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 liter susu kabeh
- 1/2 cup butter
- 2 liter seger
- tiram , kanthi cairan
- 1 1/2 sendok teh uyah, utawa kanggo rasa
- Mash cayenne pepper
- 2 teaspoons
- Sosis Worcestershire
- 2 tablespoons saka glepung kabeh-tujuan, opsional
Cara Nggawe
- Pour susu menyang crockpot; panas ing dhuwur kanggo 1 1/2 jam.
- Ing saucepan, nyawiji mentega; nambah tiram nganggo cair. Simmer nganti kurang nganti pinggir tiram curl. Tambah uyah, mrico mrica, lan saus Worcestershire.
- Nambah campuran dicampur karo susu panas. Kurangi panas kanggo LOW lan terus masak nganti meh 1 nganti 2 jam, aduk sok-sok.
- Yen dikarepake, gabungke opsional 2 sendok teh glepung kanthi 3 sendok teh banyu. Nglakoake nganti alus lan tuwuh ing crockpot. Terus masak nganti rada kental.
Tip lan Variasi
- Sakdurungé nyirami tiram, tambah 1/2 mangkuk bawang ijo sing disigar karo butter ing saucepan lan diubek nganti tembus. Tambah tiram lan cair lan terus karo resep.
- Gunakake 1 liter saka setengah-setengah bebarengan karo 1 liter susu kabeh kanggo godhonge sugih.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 232 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 46 mg |
| Sodium | 687 mg |
| Karbohidrat | 14 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 6 g |