Gunakake jamur tomat sing enak minangka alternatif saos ing meatloaf utawa burger, utawa nyawiji karo keju lan krupuk utawa minangka pring kanggo udang utawa panganan sing digorèng.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 kilogram tomat plum, dikupas, diwarnai, dicincang coarsely *
- 3/4 sendok teh dhasar kayu legi
- 1/4 séndok ground allspice
- 1/2 sendok teh jahe
- 1/2 sendok teh cumin
- 3/4 cup granulated sugar
- 1 sendok teh garing abang mrico flakes (luwih utawa kurang kaya sing dikarepake kanggo panas)
- 3 sendok teh jus lemon
Cara Nggawe
- * Gulungake tomat ing banyu sing wis direbus lan godhok nganti 2-3 menit, utawa nganti kulit diciwtake, banjur gulungake banyu es lan supaya rada adhem. Kulit kudu gampang dibusak.
- Digabungake tomat, rempah-rempah, gula, flake lada, lan jus lemon ing saucepan.
- Bawa menyang simmer liwat panas medium lan nyuda panas kanggo kurang.
- Cook, ditemokke, nganti banget kandel, kurang luwih 1 1/2 jam.
- Ngomong sok-sok kanggo mriksa thickening lan kanggo nyegah scorching.
Gunakake jam iki minangka panyebaran appetizer karo keju krim, ing burger, minangka dip, utawa nggunakake ing roso lan meatloaf ndhuwur tinimbang kecap kecap.
Resep Tomat Liyane
- Tomat Bisque
- Resep Sayur Tomat Segar
- Tomat Stewed
- Crockpot Stewed Tomatoes
- Tomat digawe karo Keju Parmesan
- Tomat Cheddar Bake
- Tomat Kacang Panjang
- Tomat Vinaigrette
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 21 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |