Resep kue terasi gaya Brive iki diarani Brive-la-Gaillarde, sawijining komune ing Prancis tengah-kidul. Sayuran iki diisi karo tomat lan cep, utawa jamur porcini , ditanem ing wilayah kasebut. Dipasrahake karo kentang panggang, salad ijo, lan anggur putih, sajian sing nyenengake iki becik kanggo nedha bengi sing gampang lan apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok makan lemak bebek
- 8 butir-butir, sacoro apik disigar
- 2 cloves papak, ulig
- Kaki lan pelana 1 kelinci gedhe (ora dipisahake)
- 3/4 séndok garam
- 1/4 singkong mrico ireng
- 1/4 cup anggur putih garing
- 4 tomat plum (blanched, skinned, lan halved lengthwise)
- 1/4 sendok teh dikering thyme
- 10 ons ceps, di resiki (jamur porcini)
Cara Nggawe
- Ing kukus gedhe liwat panas medium, saute ing shallots lan papak nganti padha nguripake tender lan miwiti caramelize, bab 5 kanggo 7 menit. Nransfer bawang putih lan bawang putih ing mangkuk lan disisihake.
- Mangsa kelinci kanthi uyah lan mrico; nambahake ing telusur lan cook liwat medium-dhuwur panas kanggo 4 kanggo 5 menit ing saben sisih, kanggo coklat iku sak tenane. Garing panci karo anggur putih lan tomat. (Ngenteni maneh, proses bakal ngirim bledosan singkat.)
- Mbalikake carukan bawang putih lan bawang putih ing wajan, bebarengan karo thyme lan ceps. Kurangi panas nganti kurang, nutupi wajan, lan ngidini terwelu kanggo 40 menit, nganti masak.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 289 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 73 mg |
| Sodium | 54 mg |
| Karbohidrat | 28 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 30 g |