Resep tabouli digawe kanthi freekeh , parsley, basil lan mint dhuwur-serat lan protein dhuwur . Sampurna kanggo vegetarian, vegan, utawa mung nedha awan panas sing sehat. Freekeh minangka gandum kuno sing saya misuwur. Aku seneng tabouli sing halus lan herbal, nanging yen sampeyan pengin ngisi sing dicithak, nambah sawetara kaleng kuncung lan timun iris, lan tutup kabeh karo zaitun ireng ireng. Pairake tabloid iki kanthi hummus lan pita entheng kanggo nedha awan cahya lan sehat.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cup freekeh
- 2 1/2 cangkir banyu
- 1/4 cangkir lenga zaitun
- 1 sendok teh jus lemon
- 1/4 cangkir parsley (seger, disigar alus)
- 2 sendok teh mint (seger, disigar alus)
- 1/4 cup basil (disigar alus)
- 3 bawang bombay (disigar cilik)
- 16 tomat ceri (tomat dicincang utawa 3 roma, diced)
- uyah kanggo rasa (uyah laut utawa uyah kosher)
- ireng mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Siapake freekeh miturut instruksi paket, ngiris kanthi apik.
- Allow freekeh kanggo rada adhem, banjur disigar karo lenga zaitun lan jus lemon.
- Gabungke karo freekeh karo cincang parsley, mint, basil lan bawang ijo nganti disampur.
- Nambah tomat lan mangsa generously (ora skimp!) Karo uyah lan mrico.
Tabouli tansah paling apik yen wis duwe wektu kanggo njagong sadurunge ngladeni, kanggo ngidini rasa dadi apik mekar. Rusak maneh sadurungé porsi, lan sampeyan bisa uga pengin njupuk rasa cepet kanggo nyetel bumbu kasebut yen perlu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 283 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 125 mg |
| Karbohidrat | 37 g |
| Serat Pemakanan | 12 g |
| Protein | 8 g |