Resep salad kentang iki minangka kombinasi apik, lan kentang anyar menehi rasa khusus. Iku salad kentang sing sampurna kanggo nyiyapake kanggo cookout amba, utawa njupuk menyang potluck panas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kg kentang anyar (utawa kentang putih babak cilik, ora ana sing dimasak)
- Uyah 1/2 sendok teh
- 3 endhog hard-masak (dikupas, dicincang)
- 1 1/2 cangkir celery minced
- 1/2 tuwung 1 tuwung bawang manis (sacoro apik disigar)
- 1/2 cup mayonnaise
- 1 nganti 2 teaspoons mustard disiapake
- 1/2 tuwung dicincang seger manis (karo sawetara jus)
- Garam kanggo rasa
- Mrico kanggo rasa
- Dash cayenne pepper
- Garnish: debu saka paprika
Cara Nggawe
- Scrub kentang lan Cut menyang 1-inch persagi. Yen cilik, sampeyan pengin ninggalake kabeh.
- Selehake kentang ing saucepan lan tutup karo banyu nganti kira-kira inchi ing sadhuwure kentang. Tambah 1/2 uyah sendok teh. Tutup lan godhok kentang nganti lembut.
- Ngemil lan supaya kelangan.
- Gabung kentang karo endhog sing disigar, celery, bawang, mayonnaise, mustard, pickle manis, uyah, lada, lan cayenne. Ngaduk ing parsley cilik yen nggunakake, banjur sprinkle paprika liwat ndhuwur.
Resep Kentang Salad Liyane
- Fingerling Salad Kentang
- Salad Kentang Kanthi Kacang polong
- Kue Purple Salad Salad Dengan Cilantro
- Red Salad Salad Kanthi Sour Cream lan Dill
- Resep Kentang Salad Jerman
- Salad kentang
- Resep Masak Resik
- Cilik
- Indeks Resik Utama
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 220 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 84 mg |
| Sodium | 271 mg |
| Karbohidrat | 22 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 5 g |