Nampuhi resep salad woh luscious iki nganggo baguette, keju sing dianggo macem-macem, lan sebotol anggur enak sing enak lan manis kanggo piknik Bastille Day sing apik .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 tuwung anggur putih (garing)
- 3 sendok teh madu (ditambah 2 sendok teh)
- 2 sendok teh linglang (jus saka)
- 1/2 sendok teh zest (linglang)
- 1 sendok teh gula (granulated)
- 1 liter strawberries (hulled)
- 2
- pears (cored)
- 2 peaches (pitted)
- 3/4 tuwung
- cherries (manis, pitted)
- Opsional: 1 buah kiwi
Cara Nggawe
Proses 5 bumbu pisanan ing blender nganti klamben alus. Chill kanggo 20 menit sakdurunge.
Ngemut utawa mangsa strawberries, Cut pears lan peaches menyang bêsik 3/4-inch, lan setengah cherries. Cut kiwifruit ing setengah lengthwise, banjur Cut saben setengah crosswise menyang irisan 1/4-inch. Nyedhot woh sing wis disiapake kanthi jumlah sing dikarepake kanggo klamben lan ngawula kanthi cepet utawa nyegerake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 121 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 29 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 1 g |