Resep pai sing prasaja lan enak kanggo Kacang Hijau Amandine (kacang ijo kanthi almond) sampurna kanggo apa wae panganan utawa kesempatan. Iku gampang banget kanggo nggawe lan lengkap kanggo kabeh saka pitik panggang kanggo steak panggang kanggo hamburger.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 kg kacang ijo seger (dipotong)
- 1 sendok makan mentega
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 2 cloves papak (minced)
- 1/4 cangkir irisan almond (toasted yen pengin)
- 1 sendok teh jus lemon
- 1/4 sendok teh uyah
- 1/8 sendok teh mrico putih
Cara Nggawe
- Trim kacang buncis, ngilangi bagean cilik saka saben endhog. Delengen ing kacang-kacangan, bungkus wae sing keriput utawa lemes utawa lemes. Bilas kacang buncis lan garing.
- Ing saucepan abot, nyelehake kacang ijo kanthi banyu seger kanggo nutupi lan nggawa menyang godhok panas.
- Kurangi panas dadi kurang lan simmer nganti 8 nganti 10 menit utawa nganti kacang buncis iku garing. Ngempel lan nyetel kacang buncis.
- Banjur melu mentega lan lenga zaitun ing saucepan sing padha lan tambahake papak lan almond. Masak liwat panas sedheng, aduk terus, nganti almonds mulai coklat.
- Tambahake kacang buncis bebarengan karo jus lemon, uyah, lan lada banjur dibungkus alon-alon kanggo jas. Mlayu langsung.
CATETAN: Sampeyan uga bisa nggunakake kacang ijo sing beku; cook mau miturut arah pitunjuk, banjur saluran. Cairan mentega, nambah bawang putih lan almond, lan terus nganggo resep.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 296 |
| Lemak total | 18 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 72 mg |
| Sodium | 71 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 24 g |