Kue bubuk lan apples menehi apik, sugih rasa kanggo sup zucchini iki. Iki minangka cara sing paling apik kanggo nggunakake zucchini sing sisa. Amarga sup kagawé lan alus, sampeyan bisa uga nggunakake zucchini seger sing beku ing resep.
Wêdakakêna kari yaiku campuran rempah-rempah lan bisa beda-beda kanthi kekuatan lan rasa. Tambah ing jumlah cilik kanggo mesthekake yen ora nyerang sup kasebut.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 medium zucchini
- 2 apples
- 1 medium bawang, disigar, sekitar 1/2 tuwung
- 1 bawang putih cengkeh, minced
- 1 wortel cilik, dicincang
- 1 sendok makan mentega
- 4 cangkir stock hayam (luwih sodium utawa unsalted sing luwih sithik)
- 2 1/2 teaspoons bubuk kari (utawa kanggo rasa)
- Asam kosher lan mrico ireng anyar, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Slice utawa chop zucchini; disisihaké.
- Peel apel, inti mau, lan banjur dadu.
- Nyawisi mentega ing saucepan gedhe utawa oven ing Walanda liwat kurang panas.
- Nalika butter dadi panas lan godhong-godhog sing berbusa, nambah bawang, bawang putih lan wortel. Masak alon nganti bawang rata lan rada kuning, seneng banget.
- Tambah zucchini, applika diced, stok pitik, lan bubuk kari menyang campuran dicampur lan tambah panas nganti dhuwur. Godhok 2 menit.
- Ngurangi panas kanggo kurang, tutup, lan simmer nganti 20 nganti 25 menit.
- Sakehing sakehing sup panas ing blender ing bêsik cilik. Tambahake uyah kosher lan mrica ireng anyar kanggo rasa. Ngawasi sup sing dihiasi karo cilantro utawa godhong parsley Italia.
Tip
Uga akeh zucchini kanggo mangan utawa menehi adoh? Beku! Freeze shredded utawa sliced zucchini kanggo nggunakake ing soups, casseroles, lan roti zucchini.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 126 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 5 mg |
| Sodium | 551 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 5 g |