Wulung roti Spring bisa dadi angel kanggo nggoleki yen sampeyan ora manggon cedhak pasar Asia. Iki resep kanggo glepung standar lan banyu sing digunakake kanggo nggawe gulungan spring Cina . Kanggo asil sing paling apik, tetep ngisi isi lan ora nggawe gulungan spring nganti sampeyan siap nggoreng. Duwe tlapakan gula lan banyu ing tangan kanggo nutupi bungkus spring roll nalika lagi diisi. Pembungkus iki bisa beku.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung
- glepung kabeh-tujuan
- 1/4 sendok teh uyah
- 3/4 banyu tuwung
- Spray masak, yen perlu
Cara Nggawe
- Ing mangkuk gedhe, aduk uyah menyang glepung. Campuran banyu menyang glepung kanggo mbentuk adonan. Penutup lan supaya ngaso nganti 1 jam.
- Semprotake pan karo semprotan masak lan panas sajrone panas sedheng.
- Nguripake panas mudhun nganti entek lan nambah sendok teh adonan saka adonan menyang tengah wajan. Cepet nyebarake adonan kanthi roto-roto kanggo mbentuk bunder 5 nganti 6 inci kanthi diameter. Terus muletake adonan kasebut minangka masak.
- Masak kulit kanthi sedhela, nganti masak ing ngisor lan sudhut curl rada. Urip ora kudu overcook. Copot kanthi teliti lan refrigerate utawa beku nganti siap digunakake minangka diarani ing resep.
Wigati: Jumlah banyu sing dibutuhake bakal gumantung ing faktor-faktor kayata umur lan kekeringan saka glepung, ketinggian sing sampeyan masak, lan liya-liyane. Adonan kudu dicampur lan cukup kandel, nanging isih cukup tipis kanggo nyelehake maneh saka sendok kayu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 27 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 94 mg |
| Karbohidrat | 4 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |