Sampeyan bisa entuk casserole vegetarian vegetarian saka Mexican menyang oven ing sawetara menit, supaya nggawe meal gedhe kanggo dina sing sibuk. Anak-anak bakal seneng resep iki (mung ngetokake jumlah babi ing setengah kanggo ngurangi faktor rempah-rempah). Resep iki bisa gampang digawe karo vegan kanthi nggunakake keju vegan vegan tinimbang keju biasa.
Resep-resep Vegetarian & Vegan Terinspirasi Meksiko
- Resep Sauce Enchilada Homemade gampang
- Fajitas Meksiko Sepuluh Menit Vegan
- Seven-Layer Vegan Vegan
- Grilled Stuffed Chili Rellenos
- Sup Suport Vegetarian Tortilla
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 cangkir vegetarian sapi pengganti lemah
- 1 paket bumbu taco
- 2 15 ons kaleng enchilada sauce
- 15 nganti 18 tortilla alus
- 2 kaleng 15-ons
- kacang buncis (lemes)
- 2 cangkir keju (grated)
- 1 4 ons bisa cabe hijau (iris)
- 1/3 cangkir ireng ireng (iris)
- Opsional: 2 cangkir keripik jagung (ulig)
Cara Nggawe
- Pre-panas ing oven nganti 375 derajat.
- Gabungke daging vegetarian crumbles karo taco bumbu lan gabungke apik.
- Cekake lentur ing baking pan. Nyebar kira-kira 3/4 cup enchilada sauce ing bagian ngisor pan baking. Sabanjure, simpen lapisan 5 utawa 6 tortilla jagung ing ndhuwur saos.
- Nyebar kacang buncis, lapisan keju lan setengah saka cabe ing ndhuwur tortilla. Ing sisih ndhuwur iki, nyebar lenga liyane enom enchilada sauce, banjur liyane tortilla jagung. Sabanjure, nyebarake daging lan zaitun ing ndhuwur tortilla, keju sing luwih akeh lan liyane saka cabe.
- Sendok liyane lapisan sauce liwat iki, lan banjur liyane tortilla jagung, banjur sauce lan keju.
- Tutup casserole karo aluminium foil lan panggang nganti 30 menit. Copot saka open, top karo keripik jagung, lan panggangan nganti 15 nganti 20 menit liyane.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 4290 |
| Lemak total | 136 g |
| Saturated Fat | 66 g |
| Lemak ora jenuh | 27 g |
| Kolesterol | 84 mg |
| Sodium | 8,760 mg |
| Karbohidrat | 621 g |
| Serat Pemakanan | 73 g |
| Protein | 143 g |