Course pisanan utawa appetizer sing elegan iki gampang kanggo nggawé wektu sing luwih duwur, lan cahya lan éca.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 ekor beku lobster, thawed
- 1 sendok makan mentega cair
- Sawetara bagian sayuran ijo, kayata romaine lettuce, campuran musim semi, lan liya-liyane.
- 4 radishes, irisan
- 1/4 cup honey
- 1/3 cangkir jus jeruk mekaten
- 2 sendok teh cuka champagne utawa cuka anggur putih
- Garam lan mrico, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Pisahake saben buntut sungkeman lan mbilas nganggo banyu adhem.
- Panggonan, daging munggah, ing baking pan dilapisi foil.
- Rendheake saben wedhi nganggo irisan butter lan sprinkle entheng karo uyah lan mrica.
- Broil babagan 4 inci saka panas kanggo kira-kira 4 nganti 6 menit, utawa nganti buntut curl.
- Copot saka open lan adhem. Penutup lan hawa adhem kanggo jam utawa loro.
Mimosa Gantungan:
- Gabungke madu, konsentrasi jus jeruk, lan cuka champagne ing panci sing medium. Simmer kanggo 5 menit, utawa nganti rada sithik. Tambah uyah lan mrico kanggo rasa.
- Susu buntut lobster ing piring kanthi sawetara sayuran, radish sing diiris utawa sayuran salad liyane. Genggeman sethithik saka Mimosa Dressing cedhak lobster.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 248 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 219 mg |
| Sodium | 826 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 29 g |