Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh minyak
- 1 bawang merah, dicincang denda
- 1 clove papak, disigar alus
- 1/2 pon daging babi dipotong menyang celah cilik
- 2 tablespoons
- kecap soy sauce
- 2 tablespoons saus tiram
- 1 sendok teh gula
- 1 tablespoon cornstarch, dissolved ing 2 tablespoons banyu utawa pitik stock
Cara Nggawe
Tutul resep Basic Bun liwat langkah 3 (nyiyapake adonan lan ngeculake).
Kalor 2 sendok teh minyak ing wajan. Ngaduk scallion lan bawang putih 30 detik. Nambah daging babi. Tumis bawang putih 1 menit. Tambah kecap kecap, saus tiram, lan gula.
Pour ing jagung tepung. Nggoreng cepet nggoreng nganti daging babi digilir. Copot menyang mangkok lan ngidini adhem.
Ing Papan sing diiseni, adonan aduk 1 menit lan gulung dadi siji, dawane sosis sing ukurane 2 inchi.
Geser gulung kasebut ngliwati 1 bilah inchi.
Geserake saben potong nganggo tangan palem lan gulung nganggo pin rolling menyang 3 inch babak.
Selehake 2 sendok teh isi ing tengah saben babak.
Klumpuk nang endhog sing diisi kanthi nyenyet ing pinggir.
Nggawa klambin munggah lan corak kanthi aman lan kuwat.
Nyelehake saben roti ing 2 inci kothak aluminium foil ing tray bawa. Tutup nganggo andhuk. Ayo munggah 1 jam, nganti adonan springs bali nalika kena karo driji. Mbusak andhuk.
Ngombe banyu kanthi cepet ngombe banyu 10 menit.
Bisa uga disiapake. May beku. Cethik ing tas plastik lan istirahat 10 menit.
(* Wigati: Resep iki dicithak ulang saka "Cookbook Long-Life Chinese Madame Wong", kanthi disenengi Sylvia Schulman).
Resep Dim Sum
Resep Panen
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 111 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 25 mg |
| Sodium | 379 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 9 g |