Manis lan ora nguntungke saus asin banget populer ing masakan Cina. Nalika ana macem-macem cara nggawe saus manis lan asem - resep iki minangka gaya sing bakal ditemokake ing restoran Cina (Kanton). Kanthi resep iki ora ana alesan kanggo nyimpen paket manis lan ora asor maneh, sampeyan bisa nggawe dhewe ing omah! Sosis iki ora mung kanggo panganan Cina wae, dadi gedhe karo bab-bab kaya pitik nuggets uga. Apa ora nyoba nganggo hamburger? Yen sampeyan seneng manis lan ora nguntung sampeyan bisa nambah apa wae sing dikarepake.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 7 ounces banyu
- 3.5 ons
- ketchup
- 3.5 ons
- cuka beras
- 3.5 ons gula gula (Sampeyan uga bisa nggunakake gula caster utawa demerara gula, nanging gula rock luwih disengaja kanggo rasa)
- 1/2 sendok teh pati (campur karo 1 sendok teh banyu)
- Sawetara uyah kanggo bumbu
Cara Nggawe
- Tambah kabeh úa menyang saucepan lan nyampurake roto-roto sadurunge sampeyan miwiti masak.
- Sampeyan kudu terus-terusan nggarap saus kanggo nyegah saus lumpy.
- Nggawe saus menyang godhok lan ngobati geni ing suhu paling rendah lan simmer nganti tekstur sauce wis diuripake lan lengket. Banjur siap. Sampeyan bisa nggoreng goreng sawetara daging babi utawa pitik karo sayur lan pour sauce ing.
- Yen sampeyan duwe saos ekstra, sampeyan bisa nyimpen ing wadhah sing garing lan resik sawisé kenthang lan nyimpen ing kulkas. Biasane, saos iki suwene 7 nganti 10 dina ing kulkas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 42 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 101 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |