Resep iki kanggo saus jamur Polish creamed utawa suszon sos grzyby , entuk tipis tipis saka krim sing ora nguntungke.
Punika gambar sing luwih gedhe saka sauce jamur creamed.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons jamur polong pepe (utawa porcini)
- 2 sendok makan mentega
- 1 bawang bombay gedhe (dicincang coarsely)
- 8 ons jamur (irisan seger utawa kaleng; cairan cadangan)
- 1 séndok sayur-sayuran basa (utawa pitik)
- Garam lan mrico kanggo rasa
- 1 tuwung krim cukur
- 2 tablespoons glepung kabeh-waé
Cara Nggawe
- Nyelehake jamur garing ing mangkok ultrasonik lan tuangake 2 cangkir banyu sing nggodhog. Dadi curam 1/2 jam. Sauntara, ing panci medium, tumis bawang bombay ing mentega nganti caramelized . Yen nggunakake jamur seger, ditambahake ing saucepan yen bawang kasebut translucent. Yen ora, nyelehake jamur kaleng sing ora dikendalekake ing wajan yen bawang kasebut wis karamel.
- Nggunakake driji, angkat jamur sing garing saka cairan sing diombe lan tambahake ing wajan karo bawang. Kencot nambahake cairan kedheleng ing telusur, nggawe manawa ora ngganggu sedimen ing ngisor. Tambahake basa, lan uyah lan mrico kanggo rasa (yen nggunakake cairan jamur kalengan, sampeyan mbokmenawa ora perlu nambah garam apa wae). Bawa menyang godhok, ngurangi panas lan panas, ditutupi, 30 menit.
- Ing mangkuk medium, garpu campuran 2 tablespoons glepung menyang ora nguntungke krim. Geser krim sing ora nguntungke kanthi nambah 3 cairan jamur panas, 1 sendhok ing wektu, lan whisking nganti alus. Slowly pour krim sing ora nguntungke krim menyang sauce jamur, whisking terus. Cepet 5 nganti 10 menit nganti rasa glepung lan mentahan mentahan metu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 595 |
| Lemak total | 38 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 154 mg |
| Sodium | 699 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 39 g |