Kisir kaya tabouleh nanging akeh spicier. Digawe karo tempura mrica abang, iku meh kaya couscous, nanging kanthi tendhangan. Sajati karo pita , panedhaan, cemilan, utawa meal cilik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 gelas bulghur gandum (bahan alus utawa medium)
- 1 bawang bombay ijo, disigar
- 1 timun disigar
- 1 tablespoon dill seger
- 2 tablespoons parsley
- 3 sendok teh linglang
- 2 medium tomat, disigar
- 1 mrico mrico abang, dideleh lan dicincang
- 3 sendok mrico oranye mrico utawa tempel tomat
- 1/4 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh mrico
- Mrico abang kanggo rasa
- Banyu nggodhok (kira-kira 1 1/2 cangkir)
Cara Nggawe
1. Ing mangkuk, jupukake gandum bulgur bebarengan karo cukup banyu sing nggodhok kanggo nutupi. Alloh njagong nganti meh 15 menit.
2.Chop sayuran.
3. Gabungke adonan lada / tomat karo sayuran, jamu lan rempah-rempah. Nyampur uga.
4. Geser gandum bulgur saka banyu lan tuku andhuk. Remet metu banyu sing luwih akeh. Digabungake karo campuran mrica lada lan aduk kanthi becik.
5. Tutup lan refrigerate sawetara jam sadurunge porsi. Nambani godhong anggur, godhong romaine , lan roti pita seger.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 77 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 22 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |