Meze Yunani (meh-ZEH) utawa meja panandha ora bakal lengkap tanpa panyebaran tradisional iki.
Nalika aku isih enom, nenekku bakal nggawe taramosalata ing kayu mortir sing diarani gouthi (goo-THEE). Dheweke bakal ngetokake roe sak tenane karo pestle kayu gedhe kanggo ngobong endhog lan ngidinake rasa kanggo campuran karo bahan liyane.
Dina iki, nggunakake prosesor pangan utawa blender, mbokmenawa cara paling gampang kanggo nyiyapake panyebaran kasebut. Sampeyan bisa nemokake caviar carp roe utawa tarama (tah-rah-MAH) ing botol ing paling Yunani utawa Wétan Tengah pasar.
Kanggo resep sing diupdate, klik ing kene:
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 irisan roti putih lawas, kerak dibuang
- 4 tbsp. Tarama (carp roe caviar)
- 2 tbsp. bawang bombay ireng
- 3/4 tuwung
- lenga zaitun
- 5 tbsp. seger jus lemon
Cara Nggawe
Copot roti saka roti lan irisan roto kanthi cepet ing mangkuk banyu. Remetake keluwihan banyu lan disisihake.
Tambahake tarama lan bawang kanggo prosesor pangan utawa blender lan aduk nganti kira-kira sajrone menit utawa nganti digabungake.
Geset roti kasebut menyang pecahan lan ditambahake menyang prosesor utawa blender. Campur nganti digabungake. Kanthi mesin mlaku, alon-alon drizzle lenga zaitun menyang dicampur mbentuk paste. Nambahake jus lemon kanthi cepet lan adhem nganti alus lan krim.
Yen sampeyan seneng banget, sampeyan bisa nambah jus lemon liyane.
Sijine taramosalata karo pita segitiga utawa roti liyane kanggo dicelup lan nikmati kanthi kaca oyoben sing kakehan!
Resep iki bisa uga digawe nggunakake mortir tradisional lan pestle.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 54 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 12 mg |
| Sodium | 35 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |