Tahini minangka pantry Wétan Tengah sing penting. Iku madegé kanggo resep-resep Timur Tengah kaya hummus lan baba ghanoush.
Tahini bisa disiapake ing rumah utawa didol ing toko Timur Tengah ing can. Iki diarani tahini utawa tahina, gumantung saka wilayah kasebut.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 5 cangkir wiji sesame
- 1 1/2 cangkir lenga zaitun utawa minyak nabati
Cara Nggawe
Preheat oven dadi 350. Godhonge wijine wijine kanggo 5-10 menit, buwang wiji kanthi spatula. Aja nganti coklat. Kelangan kanggo 20 menit.
Tumbuhake wijen sesame menyang prosesor pangan lan nambah minyak. Campuran 2 menit. Priksa konsistensi. Tujuane yaiku tekstur sing kandel, nanging bisa diturunake. Tambah lenga lan campuran liyane nganti konsistensi dikarepake.
Ngasilake: 4 cangkir
Nyimpen Tahini
Tahini kudu disimpen ing kulkas ing wadhah sing tightly ditutup. Bakal tetep nganti 3 wulan.| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 568 |
| Lemak total | 55 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 30 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 14 mg |
| Karbohidrat | 14 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 10 g |