Nggolek alternatif kanggo bayem? Coba resep chard Swiss kanggo owah-owahan sing cepet; iku ndadekake iringan apik kanggo mangan apa wae. Sampeyan bisa nggunakake chard abang, ijo, utawa pelangi ing resep iki. Sampeyan bisa nggunakake chard abang, ijo, utawa pelangi ing resep iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram chard (abang-abang, ijo, utawa pelangi)
- 3 irisan daging babi
- 1/4 tuwung bawang (dicincang)
- 1/2 sendok teh
- Kranjang utawa Creole
- campuran uyah sing apik
- Opsional: wêdakakêna bawang putih
- Dash uyah (utawa kanggo rasa)
- Dash pepper (utawa kanggo rasa)
- Opsional: Dash sauce panas (utawa vinaigrette, kanggo porsi)
Cara Nggawe
- Cuci krupuk lan potong irisan dadi 1/2-inch bêsik. Cut godhong dadi 1-inch strips utawa chop coarsely.
- Ing ceret gedhe utawa oven Walanda, cook daging babi karo trikatuka nganti daging babi iku asri lan bawang bombay entheng browned.
- Tambah chard, bumbu Creole, lan bubuk bawang putih menyang daging babi. Masang lan cook liwat medium-kurang panas, aduk sok-sok, nganti wilted lan tender, bab 5 menit.
- Rasa lan mangsa karo uyah lan lada, yen perlu. Sajadah karo saus cabe panas utawa vinaigrette favorit.
Nglayani 4.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 66 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 4 mg |
| Sodium | 882 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 6 g |