Biasane roh sing diinfus digawe saka woh-wohan utawa tanduran, nanging tèh? Iku menarik lan owah-owahan sing apik, luwih-luwih kanggo ngembangake rum umur kaya Flor de Caña 4 Taun. Sisih apik tenan iku mung njupuk babagan jam kanggo infus. Yen infus iki dicampur ing Pesta Teh Mad Hatter, luwih becik, utamane karo sirup jahe, sing bisa digawe kanthi cara infus liyane sing padha karo sirup prasaja kasebut kanthi nggunakake jahe tulen.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons Flor de Caña 4 Taun ditrapake karo teh Summer Royale (ndeleng ngisor kanggo carane)
- 3/4 ons jus jeruk
- 1/2 ons
- sirup tebu
- 1/4 ons
- sirup jahe
- Garnish:
- kapur lir
Cara Nggawe
- Gegeletake kabeh bahan kasebut lan banjur tancep menyang kaca batu .
- Garnish karo roda jeruk.
Carane nggawe Flor de Caña
Nambah papat sendok teh Summer Royale kanggo botol liter Flor de Caña rum lan supaya isa nganti jam siji, banjur banjur ketegangan.
Resep duweni: Flor de Caña Rum
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 133 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 26 mg |
| Sodium | 19 mg |
| Karbohidrat | 30 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 3 g |