Resep Serbis iki kanggo salad kentang ( krompir salata) digawe kanthi saos cuka lan minyak.
Wiwit mayonnaise utawa krim ora nguntungke ora digunakake kanggo ngubet kentang lan sayuran, versi salad kentang iki minangka barang piknik sing sampurna ing syarat-syarat panganan pangan.
Salad kentang iki paling apik yen sampeyan ngidini rasa kanggo nikah ing kulkas paling sethithik 8 jam sadurunge ditambani.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 gedhe putih utawa
- Yukon Emas kentang, rebus, dikupas lan diiris utawa diced
- 2 medium kuning bawang, separuh lan iris tipis utawa 1 bunch irisan bawang ijo
- 1/4 cangkir cuka putih
- 1/2 cangkir canola utawa lenga zaitun
- 1 clove papak, sacoro apik disigar
- 1 mrica mrica panggang, disigar
- 1 1/2 sendok teh uyah
- 2 sendok teh gula
- 1/2 sendok teh mrico
Cara Nggawe
- Selehake kentang lan bawang ing mangkuk gedhe.
- Ing tutup sekeliling, nambah cuka, lenga, bawang putih, mrica abang, uyah, gula, lan mrica ireng.
- Tutup karo tutup lan goyangake kanthi kuat. Tali kentang karo klamben.
- Refrigerate, dijamin, sewengi.
- Kanggo rasa paling apik, ngidini teka ing suhu kamar sadurunge ngladeni.
- Rasa lan atur bumbu yen perlu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 275 |
| Lemak total | 18 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 594 mg |
| Karbohidrat | 26 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 3 g |