Kue coklat klasik iki paling dhuwur kanthi krim sing diencerke. Yayasan pie bisa dadi salah sijine keramik kue sing digawe kenthel utawa gawe gratis nggunakake krupuk kerupuk graham gawean yen sampeyan seneng. Loro-lorone versi sing apik tenan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 cup sugar (granulated)
- 6 tablespoons cornstarch
- 2 cangkir coklat tanpa gula (potong cilik)
- Uyah 1/2 sendok teh
- 2 1/2 cangkir susu
- 3 yolks endhog (diantemi ing mangkuk medium)
- 1/2 sendok teh vanilla
- 1 cangkang kue 9-inch (panggang)
- Kanggo Whipped Cream:
- 1 tuwung krim abot
- 2 séndok gula gula
Cara Nggawe
- Ing ndhuwur pawon ganda , gabungke gula granulated, cornstarch, coklat, lan uyah. Nglakoake susu. Masak dicampur nganggo banyu sing nggodhok, aduk terus, nganti meh 10 menit, utawa nganti dicampur coklat. Terus masak luwih kurang 10 menit, aduk sok-sok.
- Sakbenere, whisking terus, nambah setengah saka campuran coklat panas menyang endhog yolks diantemi; Mbalik endhog endhog menyang ketel pindho, aduk kanthi apik. Masak sajrone banyu sing nggodhok, aduk sok-sok, kanggo 5 menit. Dibusak saka panas; nglakoake 1/2 sdt vanilla.
- Yen ana sawetara lumps, ketegangan liwat sieve bolong sing apik.
- Tuangi tumpeng menyang kue pie panggang.
- Isi kue sing jero ing kulkas nganti 2 nganti 4 jam. Ing mangkuk campuran , ngalahake krim sing abot karo gula permen lan 1/2 séndok vanili nganti kaku. Nyebar liwat coklat krim kue lan bali menyang kulkas nganti jam kerja. Nyimpen sisa wae ing kulkas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 640 |
| Lemak total | 40 g |
| Saturated Fat | 18 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 121 mg |
| Sodium | 155 mg |
| Karbohidrat | 60 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 11 g |