Udang ora bisa dadi campuran endhog sing diencerke, nanging yen sampeyan nyoba iku, sampeyan bakal kepingin weruh apa sing durung tau ditindakake. Bumbu-bumbu Cina ningkatake resep-resep iki kanggo endhog utawa scrambled, lan yen pengin, marinate udang ing beras anggur utawa sherry lan dicokot saka cornstarch sadurunge stir-frying.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 ons udang, dikupas lan diveined (Wigati: Cut udang yen gedhe banget.)
- 4 endhog gedhe, diantemi kanthi enteng
- 1/4 cup duduh kaldu utawa stok pitik
- Nganti 1/8 sendok teh uyah
- Mrico kanggo rasa
- 1/2 sendok teh anggur Cina utawa sherry garing
- 1 sendok teh saus tiram
- 1 trikatuka ijo, iris tipis ing diagonal
- 2 sendok lenga kanggo wajan
Cara Nggawe
1. Cuci udang lan garing. Njupuk endhog lan diobong ing duduh kaldu pitik, uyah, lada, beras, saus tiram , lan bawang bombay.
2. Tambah 1 sendok makan minyak kanggo wajan utawa wajan. Yen lenga panas, tambah udan. Genggeman kanthi cepet, nganti ngeculake jambon. Copot lan saluran.
3. Nambah 1 sendok makan minyak lenga lan ngetokake panas ing dhuwur. Nalika lenga panas, tambahake campuran endhog. Scramble rada alon nganti kurang luwih 1 menit, banjur nambah udan.
Terus scrambling nganti endhog wis meh masak nanging isih lembab. Mbusak saka panas lan supaya njagong sajrone menit sadurunge nglayani.
Dicetak ulang ijin saka Cookbook All Everything Chinese, dening Rhonda Lauret Parkinson, Copyright © 2003, F & W Publications, Inc., All Rights Reserved.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 245 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 566 mg |
| Sodium | 1,050 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 29 g |