Sup kentang iki gampang dimupangatake kanthi sup karo dill utawa chives. Yen sampeyan seneng sayur sup, gunakake duduh kaldu sayur tinimbang duduh pitik.
Kanggo sup luwih sithik, nambah 1 tuwung saka daging babi diced utawa sawetara daging babi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 7 nganti 8 cangkir saka kentang kupas
- 4 cangkir kaldu ayam
- 1 tuwung banyu
- 2 bawang gedhe, disigar, kira-kira 2 cangkir
- 3/4 cangkir disaring celery
- 1/2 cangkir wortel iris tipis
- 2 tablespoons dicincang dill seger utawa chives (utawa 1 2 teaspoons pepe dill ganja)
- 1/4 cup butter
- 1/4 sendok teh mrico
- 1 nganti 2 teaspoons uyah, utawa kanggo rasa
- 1 bisa (12 ons) ngetok susu
Cara Nggawe
- Ing kompor alon gedhe, gabungke kentang kenceng, kaldu ayam, banyu, bawang, celery, wortel, dill utawa chives, lan mentega.
- Tutup lan masak ing dhuwur 5 nganti 7 jam utawa nganti sayuran sing lembut. Nyedhot susu sing ngetokake menyang sup lan mangsa karo uyah lan mrico kanggo rasa. Terus masak sajrone 15 menit, utawa nganti digawe panas.
- Gunakake mixer tangan utawa kentang masher kanggo campuran sawetara kentang kanggo thicken ing sup.
- Kanggo nglapisi luwih cepet nggunakake flakes kentang cepet; Kanggo nyenyet sup, nambah susu utawa krim cahya.
Tip lan Variasi
- Ndhuwur karo keju cheddar, chives seger disigar, lan daging babi, yen dikarepake.
Sampeyan uga bisa Kaya
Chowder Corn With Sausage and Kentang
Gampang Sup Kentang Kanthi Sausage, Slow Cooker atau Dapur
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 245 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 28 mg |
| Sodium | 870 mg |
| Karbohidrat | 34 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 8 g |