Sawit iki lan sawijine sambel goreng cuka iku sampurna ing samubarang babi panggang utawa daging babi. Supaya saos iki dadi anget supaya madu tetep berair.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung (240 ml) mustar sing disiapake
- 1/2 cup (120 mL) molasses
- Cangkir cuka 1/4 cup (60 mL)
- 1/4 tuwung (60 mL) madu
- 1 tablespoon (15 ml) minyak jagung
- 1 sendok teh (5 ml) oregano pepe
- 1 sendok teh (5 ml) pepe thyme
- 1 sendok teh (5 ml) mrico ireng lemah
- Dash saka cayenne pepper
Cara Nggawe
1. Gabungke bahan-bahan garing ing saucepan. Banjur nambahake cukà, aduk nganti campur.
2. Tambah bahan sing isih ana lan diobong. Ngurangi panas lan panas, aduk nganti 10 menit.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 66 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 176 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |