Iki minangka cara sing apik kanggo njupuk ham sing digawé biasa lan nguripake barang sing spektakuler kanthi ngemot wiji manis lan pedhes lan ndamel ham ing perokok . Ayo dadi ngrokok kanggo sedhela lan bakal rasa gedhe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pound (2,7 kilogram) "siap mangan" ham
- 1 liter (240 mililit) jus nanas
- 3/4 tuwung (180 mililiter) sapi ayam
- 1/2 tuwung (120 mililiter) madu
- 2 sendok teh (30 mililiter) minyak nabati
- 1 sendok teh (15 mililiter) mrica ireng
- 1 sendok teh (15 mililiter) paprika
- 1 sendok teh (15 mililiter) gula
- 2 teaspoons (10 mililiter) uyah
- 2 teaspoons (10 mililiter) mustar garing
- 1/2 sendok teh (2,5 mililiter) cayenne
- 1/2 sendok teh (2,5 mililiter) lemah
- cengkeh
Cara Nggawe
- Wengi sadurunge sampeyan ngilok, nyampur uyah, paprika, gula, uyah, 1 sendok teh sawi garing lan cayenne. Gosok liwat lumahing ham, bungkus ing foil lan supaya njagong ing kulkas ing wayah wengi.
- Esuke, copot ham saka kulkas lan supaya bisa ngaso 1 jam. Copot foil. Ing sawetoro wektu nyiyapake perokok kasebut. Sampeyan bakal ngrokok kira-kira 210 derajat F / 100 derajat C kanggo 6 jam.
- Nyampur bareng karo pitik jago, 3/4 cup (180 mililit) jus nanas, minyak sayur, 1/2 sendok teh (2,5 mililiter) sawi garing, lan cengkeh . Anget liwat medium panas nganti rampung campuran.
- Nyelehake ham ing perokok lan baste kanthi saos sapisan saben jam. Nalika ham ngrokok, nyiyapake glaze kanthi nyampur madu, 1/4 cup (60 mililiter) jus nanas, 1/2 sendok teh (2,5 mililiter) sawi garing lan cengkeh cengkeh. Sikat nganggo pirang-pirang kaping pirang-pirang sajrone udud.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 434 |
| Lemak total | 21 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 147 mg |
| Sodium | 3,034 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 41 g |