Yen sampeyan kepengin nggawe sosis mrica abang, resep iki kanggo saos pedas barbecue sing bisa disapu ing daging ing mburi masak utawa dadi saus sasi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bisa
- saus tomat
- Banyu 3/4 tuwung (180 mL)
- 3/4 tuwung (180 mL) gula
- 8 ons (250 mL) Tabasco (utawa saos sing padha)
- 1 sendok teh (5 ml) abang mrica ireng
- 1 sendok teh (5 ml) cayenne
Cara Nggawe
1. Nyampur kabeh bahan ing saucepan. Kalor kurang saka 10 menit.
2. Allow to cool. Saos iki bisa disimpen ing kulkas ing wadhah kedadeyan udakara watara setunggal wulan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 34 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 73 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |