Daging babi tradisional daging babi utawa daging babi ditarik karo saus ing sisih. Tabel iki kombinasi klasik cuka cuka kanggo gula sing asem, gula abang kanggo manis, tomat kanggo werna, lan cayenne kanggo panas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 cangkir cuka apel apel
- 1/2 cangkir saos tomat
- 2 tablespoons mustard
- 2 sendok teh gula pasir
- 1 sendok teh mrico ireng
- 1 sendok teh uyah
- 1 sendok teh cayenne
Cara Nggawe
1. Gabungke kabeh bahan ing saucepan lan simmer nalika diaduk nganti gula larut.
2. Buang saka panas lan sajroning anget. Sosis iki kanggo wong ditambahake daging babi yen arep. Yen nggawé luwih dhisik, simpen nganggo plastik utawa wadah kaca ing kulkas nganti 1 minggu. Sampeyan uga bisa nyimpen ing mesin pembeku kanggo sawetara sasi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 10 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |