Saus iki ora persis cahya, nanging mung kanggo pamaburan. Saus putih diwenehi rasa daging babi lan bawang bombay. Apik kanggo sayuran kayata asparagus lan sprouts Brussels.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bawang putih
- 4 ons
- Speck bacon Jerman
- 1 sendok makan mentega
- 1 liter gandum
- 1 liter susu
- 1 cangkir krim whipping utawa krim abot
- Garam kanggo rasa
- Mrico kanggo rasa
- Garnish: Daging (masak, crumbled)
Cara Nggawe
- Minake bawang beo ing chop bacon menyang dadu cilik. Suntikake mentega ing panci lan gurih bawang merah lan daging babi nganti kaca. Copot pipis nganti 2 nganti 3 sendok teh.
- Tumis ing glepung lan bawang. Nglakoake lan cook kanggo siji menit. Tambah susu lan krim, aduk kanggo nyampur. Tansah aduk lan nggawa menyang godhok. Simmer kanggo 15 menit.
- Pass sauce liwat sieve. Mangsa kanggo rasa karo uyah lan mrico anyar.
- Ngawula anget liwat sayuran kanthi daging garing, daging asin sing diresiki minangka hiasan.
Kanggo luwih akeh cara masak asparagus putih, utawa "Spargel," priksa instruksi kasebut.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 402 |
| Lemak total | 25 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 57 mg |
| Sodium | 981 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 18 g |