Plums iki gampang lan sedhep minangka panganan cemilan utawa péso pinggiran karo daging babi panggang utawa daging babi panggang. Iki cara becik kanggo nggunakake plums seger - alternatif becik kanggo plum cobbler , crumble , utawa tart .
Plum iki uga gedhe banget karo sarapan gedhe utawa brunch. Bebas nggunakake kayu manis ing plum tinimbang kayu manis dhasar.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 kilogram plum (kira-kira 12 nganti 14)
- 1 cup gula (utamane yen plum cukup tart)
- 1/2 sendok teh kayu manis (utawa luwih, kanggo rasa)
- 1/4 cup banyu
- 2 tablespoons cornstarch
Cara Nggawe
- Wisuh plums. Ngilangake plum, mbungkus ngubur, banjur tunas maneh. Nambah menyang kompor alon. Tabrakan gula lan kayu manis; nyemprotake jas kanggo ngilangke.
- Digabungake banyu adhem karo cornstarch lan drizzle ing plums.
- Nutup lan masak ing LOW sakitar 3 jam.
- Melu plums minangka sajian sisih karo daging babi panggang utawa ham utawa minangka panganan cuci mulut karo krim utawa topping whipped.
- Plum iki uga bisa dikemas ing wadah lan beku.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 172 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Karbohidrat | 32 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 2 g |