Iki cara paling apik kanggo masak jagung ing cob. Iku prasaja lan nambah rasa apik kanggo panganan quintessential musim panas iki. Ora luwih gampang tinimbang iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6-8 kuping jagung seger
- 1 sendok teh jus lemon
- 1 sendok teh gula
Cara Nggawe
- Panyeruh jagung nalika sampeyan entuk omah. Siji jam sadurunge sampeyan arep ngladeni, ngolah jagung lan mbungkus sutra. Nyelehake jagung ing jero banyu Ès.
- Nggawa cangkir gedhe banyu menyang godhok. Tambah jus lemon lan gula menyang banyu. Aja nambah uyah; toughens kernels.
- Tambah jagung nalika banyu teka menyang godhok. Pairake banyu menyang godhok kaping pindho, lan supaya godhok nganti 2 menit, ora luwih, ora kurang. Copot telusur saka panas.
- Ayo jagung ngadeg ing banyu panas, ditemokake, kanggo 10 menit. Banjur ngawula kanthi persis mentega. Jagung bisa ngadeg ing banyu panas nganti 1 jam.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 878 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Karbohidrat | 237 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |