Salsas ijo meh tansah luwih entheng tinimbang salsas abang. Perbedaan utama antarane salsa biasa lan salsa verde yaiku tomatillos sing digunakake tinimbang tomat abang. Amarga tomatillos, salsa verde duweni rasa manis, renyah kanthi rasa sing nyenengake saka chiles lan bawang bombay sing akeh panggang sing sithik .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 12-15 tomatillos, husks dibusak, separo
- 5 cengkeh bawang putih
- 1 trikatuka putih utawa kuning, kulit diangkat, dicincang coarsely
- 1 bunch cilantro
- 1 sendok teh uyah
- 1 sendok teh minyak sayur
- Nanging, wiji dibusak
- 3 gedhe
- cuwèran ijo , (kayata Poblano, Ancho, Anaheim utawa Hatch) dibakar lan kulit dibusak
- 1 tablespoon jeruk nipis
Cara Nggawe
Tambah bawang, jalepeno lan tomat, menyang prosesi pangan lan pulih 4-5 kali. Nambah ing ramuan sisa lan pulsa nganti konsistensi sing dikarepake.
Salsa verde bisa diladhahi kanthi cepet, nanging luwih becik nalika njagong ing kulkas ing wayah wengi supaya bisa nglangi rasa.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 751 |
| Lemak total | 58 g |
| Saturated Fat | 22 g |
| Lemak ora jenuh | 28 g |
| Kolesterol | 132 mg |
| Sodium | 1,872 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 38 g |