Salmon panggang sing gampang iki bisa diatasi kanthi steak utawa fillet salmon. Dill, bawang putih, lan lemon marinade rasa salmon kasebut banjur dadi saos basting.
Panggang salmon ing gas utawa areng panggang, utawa masak iwak ing pan grill stovetop.
Rencanakan salmon marinate ing kulkas nganti 1 nganti 2 jam sadurunge masak. Iki nggawe meal apik karo panas masak beras utawa mung ngawula fillets karo salad. A puree kacang iku sajian panganan sing apik banget karo salmon.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 steak utawa fillet salmon
- Kanggo Marinade:
- Jus saka 2 lemons (sekitar 1/4 tuwung)
- 1 sendok teh lemon zest
- 3 tablespoons minyak sayur
- 1 tablespoon dill seger (disigar) utawa 1 sendok teh dillweed pepe
- 1 cengkeh bawang putih (cincang)
Cara Nggawe
Nyelehake salmon ing sajian cethek, non-reaktif. Gabung bahan marinade; pour salmon. Tutup lan refrigerate nganti 1 nganti 2 jam.
Copot salmon saka marinade lan tuangake marinade menyang saucepan lan diobong. Copot saka panas lan disisihake.
Panggang salmon langsung liwat areng sing medium, nyelehake karo marinade sing digodhog, kanggo kira-kira 4 menit ing saben sisih utawa nganti flakes iwak kanthi gampang.
Resep Liyane
- Mustard lan Panko Fillets Salmon
- Sederhana Salmon Baked karo Papak lan Parsley
- Sederhana Salad Baked Kanthi Glaze Madu Citrus
- Cara Nggawe Burger Salmon Delicious
- Salmon panggang utawa Tuna Steaks
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 265 |
| Lemak total | 19 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 55 mg |
| Sodium | 51 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 20 g |