Iki minangka salad buah beku sing digawe karo miniature marshmallows, woh-wohan seger lan kaleng, krim kocok, lan mayonnaise cilik. Pecans nambah kawigaten marang salad, lan ceri lan anggur nggawe warna.
Kanggo versi salad liyane sing digawe karo mayonnaise lan woh-wohan sing luwih sithik, waca salad buah-buahan sing lawas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 paket cilik (3 ons) keju krim, dilunak
- 3 sendok teh
- setengah setengah-setengah utawa cahya krim
- 1/4 cup mayonnaise
- 2 sendok teh jus lemon
- Dash uyah
- 2 sendok teh gula
- 1 tuwung diced nanas
- 1 bisa (kira-kira 11 ons) bagian jeruk mandarin, lemes
- 1/2 cangkir halved maraschino cherries
- 1/2 cangkir anggur utawa abang tanpa wiji sing abang, dibelah
- 1/2 tuwung cincang disigar
- 1 mangkok miniatur marshmallows
- 1 cup cream whipping, whipped
Cara Nggawe
Gabeni krim keju lan 3 sendok teh whipping cream; nambah mayonnaise, jus lemon, uyah, lan gula.
Campur campuran keju krim kanthi woh, pecan, lan marshmallows.
Melu krim sing dikempel dadi salad buah. Beku ing kothak 8-inch utawa telusur roti.
Nglayani 8.
Sampeyan uga bisa Kaya
Frozen Pineapple Cranberry Salad
Ambrosia Fruit Salad with Coconut
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 239 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 20 mg |
| Sodium | 110 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |