Apa luwih apik tinimbang vegan keju? Vegan keju fondue! Iku mung ora luwih apik, utawa luwih manawa, tinimbang fondue keju vegan.
Resep iki minangka fondue vegan pitik sing gampang digawe nganggo keju vegan! Yen sampeyan seneng fondue lan duwe pot fondue, iki cara nggawe vegan fondue sing enak lan krim apik kanggo vegetarian sing elegan lan nostalgia lan panganan tanpa susu utawa panganan partai.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 tuwung
- susu kedhelé
- 2 tablespoons vegan margarine
- 1/3 gelas keju vegan (cubed)
- 1 sendok teh
- tahini
- 2 tablespoons nutrisi ragi
- 1/2 sendok teh bubuk bawang
- dash
- uyah (kanggo rasa)
- endhog mrico (kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Ing pot fondue liwat panas-kurang panas, nyawiji margarine vegan , susu soy, lan keju soy . Tambah tahini lan aduk nganti digabungake. Tambah bahan sing isih ana.
- Sampeyan bisa uga nambah nambahake keju utawa susu sole supaya bisa konsistensi sing dikarepake.
- Gunakake sayuran seger, potongan roti Prancis utawa kueh tahu dipper.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 194 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 21 mg |
| Sodium | 320 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 7 g |