Iki minangka saos klasik barbecue sauce karo rasa smoky ditambahake chipotles (jalapenos salju). Sampeyan bisa uga tuku utawa gawe chipotle dhewe. Saos iki uga dianggo manawa diganti daging, panganan laut, lan sayur.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 1/2 cangkir / 600 ml ketchup
- 1/2 tuwung / 1290 ml bawang (disigar)
- 1/2 cup / 120 mL banyu
- 2 kaleng chipotle chilies (jalape pancake, disigar)
- 1/4 cup / 60 mL gula pasir
- 2 tablespoons / 30 mL lenga
- 2 tablespoons / 30 ml cuka apel apel
- 1 tablespoon / 15 mL Saus Worcestershire
- 2 cloves papak (minced)
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL uyah celery
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL mrica ireng
Cara Nggawe
1. Minyak panas ing saucepan. Tambah bawang lan sauté ing panas nganti alus, kira-kira 3-4 menit. Tambah bawang lan masak nganti 20-30 detik. Ngaduk ing gula abang , uyah celery, lan mrico ireng. Tambah bahan-bahan sing sisa lan simmer kanthi panas sing kurang nganti sauce nambahi.
2. Buang saka panas lan supaya kring 5 utawa luwih menit sadurunge nggunakake. Yen porsi minangka saos sisih, supaya sauce rada adhem.
3. Yen ngetokake wektu luwih dhisik, ngidin sauce seger rampung (kira-kira 30 menit (lan dipasangake ing wadhah kedap udara.
Simpen ing kulkas nganti 7 dina sawise persiapan. Reheat sadurunge nggunakake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 37 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 227 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |