Tomat iku tetanduran kebon sing misuwur, nanging apa sing dadi tukang kebon nalika tomat njupuk? Tomat dikemas karo vitamins lan apik kanggo kesehatan jantung sing nggawe diet tambahan kanggo diet. Njupuk tomat tambahan saka taman lan garing ing oven. Iku gampang kanggo nindakake nanging bakal njupuk sawetara wektu, supaya rencana ahead.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 5 kg (2,5 kg) tomat Roma (oval)
- Segara sing apik
- uyah
Cara Nggawe
1. Preheat oven nganti 200 F utawa paling murah. Copot rak panci.
2. Potong lan mbungkus endhas batang saka tomat . Copot tomat saben mandhuwur.
3. Susu tomat, glepung sisih, pinggir lan crosswise ing rak jajan sing disetel ing rak pawon. Aja ngidini tomat kanggo ndhelikake siji liyane. Sprinkle entheng karo uyah .
4. Selehake ing oven lan panggang nganti tomat wis garing lan rasané, ngendi wae nganti 6 nganti 12 jam.
Mriksa tomat saka wektu kanggo wektu: Wong kudu tetep rada fleksibel, ora kabeh rapuh. Sawise pepe, copot tomat saka ing oven lan ngidini kanthi cepet nglangi ing cake jajan. (Tomat sing luwih cilik bakal garing luwih cepet tinimbang sing luwih gedhe.
5. Transfer tomat menyang tas zipper-kunci. Tomat bakal tahan tanpa wates.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 10 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |