Maroko Fried Eggplant biasane dipangan minangka panganan driji lan asring dadi sisi kanggo goreng iwak kayata Fried Whiting utawa Sardine Stuffed karo Chermoula . Irisan irisan irisan sing dicelupake ing adonan sing dibumboni kanthi cumin, uyah, lan mrico, banjur telor goreng. Cepet, gampang lan éca!
Sampeyan bisa ngladekake terong goreng Maroko utawa suhu kamar. Yen ngasilake akeh, nyiyapake sethithik kanthi cepet lan mung reheat ing oven.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 eggplants medium sempit
- 2 endhog, diantemi kanthi enteng
- 2 sendok glepung
- 1 sendok teh jinten
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 sendok teh mrico
- 1/2 tuwung minyak nabati (kira-kira, kanggo frying)
Cara Nggawe
- Wisuhake eggplants lan Cut ends.
- Pare ilang sudhut kulit sing dawane saben irisan, nggawe efek belang. (Iki ngilangi kekuwatan kulit, nanging godhong kulit cukup kanggo mbantu irisan-irisan terong ngemil nalika digoreng.)
- Cut saben eggplant dadi irisan-irisan sing kandheg 1/4 inci, lan cedhak.
- Ing mangkuk campuran, campuran endhog sing dienggo nganggo glepung lan rempah-rempah. Tambahake eggplant lan aduk kanggo irisan apik irisan.
- Tuangi lenga sing cukup menyang wajan gedhe kanggo nyelehake ing ngisor, lan panas sajrone pirang-pirang menit. Nalika lenga panas, gorengake irisan-irisan terong ing batch, ngowahi kaping pirang-pirang, nganti lembut lan coklat keemasan. Transfer menyang piring sing dianterake nganggo andhuk kertas kanggo saluran.
- Ngawula panas utawa ing suhu kamar.
Kanggo reheat, sijine terong goreng ing lapisan siji ing sheet manggang. Papanake menyang oven 350 ° F (180 ° C) nganti 5-7 menit.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 423 |
| Lemak total | 34 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 23 g |
| Kolesterol | 104 mg |
| Sodium | 396 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 7 g |