Resep steak kiwa sing gampang iki ora mung cepet nanging bisa gampang dadi meal-budget.
Steak steaks ana bagean saka ndhuwur utawa ngisor babak sing tenderized dening kang mbukak liwat mesin khusus. Aja ngetutake steak kuih!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 (6 ons) steak daging sapi
- 2 sendok makan mentega
- 2 gedhe
- bawang (irisan)
- Opsional: 1 jamur jamur (irisan)
- Dash uyah
Cara Nggawe
- Steak steaks akeh banget karo uyah lan mrico. Nyawiji mentega ing wajan gedhe lan nambah bawang. Yen lagi translucent, tambahkan jamur, yen dianggo, lan tumis 10 menit utawa nganti bawang bombay wis caramelized lan jamur wis meh masak, lan banyu wis meh ngejur.
- Push sayuran menyang salah siji lan nambah steak pawon (ing batch, yen perlu) lan luwih akeh mentega, yen perlu. Goreng steak kanthi cepet - bab 2 nganti 3 menit saben sisih - nganti rampung.
- Bagean steak kiub karo caramelized bawang lan jamur ing plate digawe panas lan drizzle jus akumulasi liwat meat. Ngawasi roti rye lan kentang rebus utawa kentang mashed.
Teknik Cubing
Conto apa sing sampeyan pikirake, cubing minangka teknik, ora potongan steak. Cubing yaiku proses ngolah potongan daging sing angel, yaiku daging sapi, daging babi, daging rusa utawa protein liyane, liwat mesin sing ngetokake cethek sing angel ing pola crosshatch lan ngasilake daging sing katon ciloko lan, kanthi mangkono, jenenge.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 462 |
| Lemak total | 24 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 168 mg |
| Sodium | 392 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 53 g |