Resep saus lemon iki nyuguhake sosis sing sugih lan sampurna kanggo salmon panggang utawa pitik. Kanggo nambah rasa lan dekorasi, sprinkle capers ing ndhuwur sajian rampung.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok jus jus seger
- 4 sendok teh anggur putih garing
- 2
- shallots , sacoro apik disigar
- 1 tablespoon creme fraiche
- 1 tuwung butter mentega, Cut menyang 16 cangkir
Cara Nggawe
Ing saucepan medium liwat panas dhuwur-dhuwur, nggawa jus lemon, anggur, lan bawang merah menyang godhok. Terus nggodhok dicampur nganti 3 nganti 5 menit, nganti ngurangi lan kurang padhang. Tambahake creme fraiche menyang glaze lan godhok kanggo tambahan 2 menit.
Tambahake mentega, siji kubik kanthi wektu, supaya saben mentega bisa dissolve sadurunge nambahake sing sabanjure. Nalika pungkasan saka butter wis mung ilang, copot pan saka panas lan keturutan bawang putih, yen pengin.
Mangsa tingkih singkong blanc nganggo uyah lan mrico lan sajagad.
Resep saus lemon iki nggawe sekitar 1 liter saus.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 431 |
| Lemak total | 47 g |
| Saturated Fat | 29 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 124 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |