Sopa de ajo (sup bawang) minangka sajian ala tani sing khas Spanyol lan khas masakan masakan Castilla-Leon , ing ngendi mangsa panas lan soups lan stews dipangan saben dinane.
Castilla minangka "dhasar roti," lan dituku seger saben dina. Nanging, juru masak Spanyol ora bakal nglangi, supaya resep iki cara sing apik kanggo nggunakake roti basi sing ditinggalake saka panganan wengi.
Sinau luwih lengkap babagan bahan sing paling penting ing sup iki kanthi maca kabeh babagan papak .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Minyak 1/3 tuwung (zaitun)
- 3 cengkeh bawang putih (irisan)
- 3 1/2 ons ham (Spanyol dipangan utawa ham liyane, dipotong dadi 1/4 inci kiub)
- 2 nganti 3 irisan roti (roti gaya Perancis lawas, dipotong dadi potongan 4x2 1 / 2x1-inch)
- 1 sendok teh paprika (manis)
- 1 liter banyu
- Garam kanggo rasa
- 6 endhog gedhe
Cara Nggawe
- Kalorake lenga ing wajan sing abot.
- Tambah bawang putih sing ora irisan.
- Sadurunge papak dadi coklat, nambah ham cubed lan irisan roti.
- Sauté kanggo sawetara menit ing medium panas.
- Nambahake paprika manis, diiringi banyu lan uyah. Bawa menyang godhok alon. Godhok nganti 5 nganti 10 menit.
- Kanggo nggodhog endhog, kasebut kanthi teliti, ngeculake wong-wong mau ing jero sup.
- Banjur metu endhog sing didhudhuk siji ing wektu menyang mangkuk sup banjur alon-alon ngentokake sup menyang saben mangkuk.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 144 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 161 mg |
| Sodium | 350 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 11 g |