Resep zucchini iki minangka conto sampurna saka carane pangan sing wis disiapake bisa dadi enak.
Kaya kabeh resep zucchini, zucchini sauteed paling apik nalika zucchini seger ana ing mangsa. Aja ngubengi uyah. Garam ngajokake rasa pangan, utamane ing panganan enom, kaya zucchini.
Aja Miss: Zucchini Recipes Sampeyan kudu Coba
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 Tbsp. lenga zaitun
- 2 lbs. zucchini, diiris dadi babak, kira-kira 1/4-inch nglukis
- 1/4 sendhok teh. bubuk bawang
- 1 sendhok teh. kosher uyah
- 1/2 sendhok teh. mrica ireng anyar
- 1/4 cup grated
- Keju parmesan
Cara Nggawe
- Kalorake lenga zaitun ing wajan gedhe ing dhuwur panas.
- Tambah zucchini, wêdakakêna papak, uyah lan uyah.
- Masak, aduk sok-sok, nganti zucchini garing.
- Rasa, lan nyetel bumbu (nambah uyah lan lada liyane, yen perlu).
- Sprinkle karo keju Parmesan. Cook liyane 30 detik utawa luwih, mung nganti keju melts. Buang saka panas, lan sajagad.
Ndadekake 4 servings.
Saben porsi: 106 kalori, 8 g lemak (2 g jenuh jenuh), 4 mg kolesterol, 6 g karbohidrat, 682 mg sodium, 2 g serat, 4 g protein, 7% vitamin A, 46% vitamin C, 9% kalsium, 4% wesi
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 121 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 4 mg |
| Sodium | 692 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 5 g |