Cumi goreng iku appetizer sing populer ing restoran. Versi cumi-cumi sing digunakne nggunakake adonan bir sing prasaja nanging apik. Yen sampeyan ora duwe wajan jero , mung nganggo wajan sing jero lan jero. Sajati karo cangkir condiment saka spageti sauce kanggo dicelup.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 1/2 kilogram
- cumi
- 1 1/2 cangkir glepung rye
- 1 tablespoon kacang minyak
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa
- Botol 2 botol (saben 12 ons)
- 5 putih endhog (diantemi nganti kaku nanging ora garing)
- 4 lenga minyak nabati
- 2 tandan parsley (kriting)
Cara Nggawe
Kanggo ngresiki cumi, mbusak kulit purplish lan sirah lan tentakel sing kapisah saka awak. Tenggelot saka sirah lan sirahake sirah. Copot lan mbuang quill sing transparan saka awak. Cuci jero bagian njero awak cumi. Garing ing tuwung kertas. Cut cumi awak dadi dering 1/2 inchi; ninggalake tentacles uncut.
Ing mangkuk campuran, gabungke glepung, 1 sendok makan minyak kacang, uyah, lan mrico lan whisk kanggo gabungke.
Whisk in bir sethitik ing wektu. Kasebut kanthi teliti ing putih endhog.
Minyak lenga ing wajan jero nganti 375 derajat F. Dipethuk cumi cumi lan tentakel menyang adonan lan goreng ing jero lemak kanggo 2-1 / 2 menit. Ngemil ing untu kertas. Tansah anget.
Garing parsley kanthi apik lan nyelehake jero lemak nganti 20 detik. Ngemil ing untu kertas. Susu cumi ing cincin ing platter gedhe lan ndhuwur karo parsley. Ngawasi panas.
Source: Joy of Seafood dening Patrice Boely (Barron)
Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 2444 |
| Lemak total | 232 g |
| Saturated Fat | 17 g |
| Lemak ora jenuh | 163 g |
| Kolesterol | 661 mg |
| Sodium | 632 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 52 g |