Endhog sing digoreng yaiku klasik partai, lan versi iki ndadekake rutinitas rutin. Tambahan saka horseradish menyang Isi menehi endhog iki twist pedas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 10
- endhog hardened (peeled)
- 3 sendok makan mayonnaise
- 1 sendok teh disiapake
- horseradish (ekstra panas yen disenengi, lan kanggo rasa)
- 1 sendok teh
- Dijon mustard
- 1 sendok putih cuka
- Dash saka saus panas
- Garam kanggo rasa
- Mrica ireng kanggo rasa
- Opsional: paprika kaya sing dibutuhake
- Opsional: irisan bawang
Cara Nggawe
- Cut endhog ing endhase lan tuku endhog ing mangkok medium. Atur wong golongan putih, adhuk pinggir, ing platter.
- Nggunakake garpu, mash yolks kanthi mayonnaise, horseradish, mustard, cuka, saos panas, lan uyah lan mrico kanggo rasa, nganti dicampur meh Gamelan. Yen dicampurake garing, tambahake tutul luwih akeh.
- Nggunakake sendok, utawa tas jajanan cekap nganggo tip bintang, kanthi generis isi bolongan ing endhog karo campuran kuning telur. Tabrakan karo paprika lan chives. Chill sadurungé porsi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 55 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 105 mg |
| Sodium | 75 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 4 g |