Manis lan tart, digunakake iki chutney rhubarb minangka karo daging lan unggas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram rhubarb seger, disigar
- 2 cangkir disigar bawang
- 1-1 / 2 gelas gula (coklat)
- 1 cuka cuka cuka
- 2 sendok teh kayu legi
- 1 sendok teh jahe
- 1/2 cloves lemah sendok teh
- 2 sendok teh uyah
Cara Nggawe
- Gabungke rhubarb , bawang, gula pasir, kayu manis , jahe , cengkeh, lan uyah ing panci berat sing gedhe. Masak nganti thickened, aduk asring (kira-kira 30 menit).
- Pérak menyang endhog sterilized panas lan surat karo canning lids.
- Cakup kanggo segel.
Sumber: dening Louise Stoltzfus (Good Books). Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 24 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 74 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |