Cara paling apik kanggo nikmati sarapan, sisa daging babi sing ditarik saka wengi sadurunge. Casserole iki ngemot rasa kanggo masakan Meksiko kanggo ngombe banyu udan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir / 475 ml ditarik daging babi
- 4 endhog
- 3/4 cup / 180 mL susu kabeh
- 1 kaleng cilik (diced, entheng utawa medium)
- 1 cup / 240 mL Monterey Jack (shredded)
- 1 trikatuka bawang bombay (dicincang halus)
- 2 sendok makan mentega (ilang, biasane rada seger sadurunge dianggo)
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL bubuk cabe (entheng)
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL uyah
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL wêdakakêna bawang
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL mrica ireng
- Garnish: 1 tuwung / 240 mL salsa (chunky)
- Garnish: 1 alpukat (pitted lan disigar cilik)
- Garnish: 1/2 cup / 120 mL krim sing ora nguntungke (utawa Yogurt Hijau kosong)
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 350 F.
- Ing mangkuk gedhe gabungke endhog, butter mentega, lan susu.
- Tambah bahan casserole sing isih ana ing mangkuk (gabungke nanging ora luwih saka campuran).
- Panggonan menyang sajian casserole lan ndhuwur karo chunky salsa.
- Panggang casserole kanggo 40-45 menit nganti wis nyetel kabeh cara liwat lan nduweni werna coklat emas ing ndhuwur.
- Buang saka oven lan adhem nganti 10 menit.
- Cut menyang bêsik sajian lan ndhuwur karo bêsik alpukat lan krim ora nguntungke.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 466 |
| Lemak total | 38 g |
| Saturated Fat | 21 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 212 mg |
| Sodium | 464 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 23 g |