Panggang bakes yaiku carane Trinbagonians nyebut bakes (adonan) sing bener dipanggang ing oven. Adonan banget kaya bakar goreng , mung sing dimasak ing oven.
Nalika ing Trinidad lan Tobago lan sampeyan njaluk bakes, mesthine dheweke bakal takon yen sampeyan pengin nggawe panggangan, panggang panggang, utawa panggangan gorengan. Aja bingung, panggang nuduhake bakes masak ing oven.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir glepung (kabeh-tujuan)
- 4 1/2 sendok teh baking powder
- 1/4 sendok teh uyah
- 1 sendok teh gula (granulated putih)
- Jiwit
- kayu manis (lemah)
- 1 sendok makan mentega (unsalted)
- Banyu sing disentuh
Cara Nggawe
Tambah glepung, bubuk manggang, uyah, gula, lan kayu legi menyang mangkuk gedhe lan nyampur kanthi cepet.
Lebokake butter menyang campuran glepung.
Tambah banyu cukup kanggo nggawe adonan sing alus. Yen adonan dicampur, uler nganti 2-3 menit. Rendhetake lenga adhep lan adhem, ditutupi, paling sethithik 30 menit.
Panularan panas nganti 350 F.
Kukukake adonan adhem kanggo 1 menit lan dibagi dadi 4 nganti 5 potong sing padha. Bentuk doh menyang bal lan gulung menyang 3 1/2 bunderan inch. Pindhah menyang sheet baking parchment kanthi spasi sing nyukupi antarane saben disk.
Panggang kanggo 25 menit utawa nganti ndhuwur wis kecokelatan entheng lan ngisor, nalika diombe, swara kothong.
Kelangan ing rak kawat, irisan ing setengah lan ngawula minangka sampeyan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 113 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 6 mg |
| Sodium | 721 mg |
| Karbohidrat | 16 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |