Kanthi nggunakake jus woh-wohan ing brine sampeyan nambah rasa manis lan keasaman cahya sing ngasemake lan nyebarake panganan sing brendi. Resep brine iki sampurna kanggo meal liburan. Kombinasi jus buah, cengkèh, lan pala buah ndadekake kalkun gedhe , nanging bisa uga digunakaké ing panggang daging babi gedhe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 galon / 3,8 L banyu (kadhemen)
- 2 liter / 1,9 L jus apel
- 2 liter / 1,9 L jus jeruk
- 2 tuwung / 475 mL uyah (3 gelas / 710 mL Kosher utawa uyah kasar)
- 1/2 cup / 120 mL gula pasir
- 10 cengkeh (kabèh)
- 1 tablespoon / 15 mL nutmeg (lemah)
Cara Nggawe
- Tuang apel apel lan jus jeruk menyang pot sing gedhé liwat panas medium. Tambah uyah, gula coklat , cloves lan pala. Simmer kanggo 15 menit liwat panas sedheng nganti uyah lan gula rampung dibubarake. Buang saka panas lan ngidini adhem. Paling ora 40-60 menit. Sawise campuran wis cukup adhem, tambahake banyu sing adhem.
- Panggonan unggas ing wadhah plastik gedhe utawa stockpot gedhe. Tuang brine liwat ndhuwur . Unggas brine katutup 1 jam per pound (450 g) ing kulkas.
- Sak tenane mbilas kabeh brine saka kalkun sadurunge masak. Yen ora, bakal ana rasa asin ing kalkun. Kanggo panjelasan sing luwih rinci, waca artikel babagan brine kalkun .
- Pat turkey garing jero lan metu, lan aplikasi rub saka pilihan. Masak daging sing diarahake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 696 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 226.421 mg |
| Karbohidrat | 169 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 3 g |